Bérelhető pályák
·
Fórum
·
Bérelhető pályák
Bajnokságok
·
Fórum
·
Tabellák, eredmények
·
Sorsolások
·
Bajnokságszervezők
Football Factor
Eb 2008
·
Fórum
·
Tv közvetítések
·
Eb meccsek, tabellák
·
Legjobb 8
Vb 2006
·
Fórum
·
Tv közvetítések
·
Vb meccsek, tabellák
·
Legjobb 16
2021/2022 A-liga
1. forduló
2021-09-18
AtlétiKomMédia F
2-7
Tao Te Kings
09:00
Bandó Karesz
5-1
Szent Anna FC
09:45
Egy fokkal szeré
1-2
Homokozó Club de
10:30
FC Torpedo
2-4
HajCsatok
11:15
Coco Jumbo FC
3-1
In-Team
12:00
Black Ram
1-1
Polszki
12:45
2. forduló
2021-09-25
FC Torpedo
0-3
In-Team
09:00
Bandó Karesz
2-6
Tao Te Kings
09:45
Coco Jumbo FC
7-3
Szent Anna FC
10:30
Egy fokkal szeré
1-8
Polszki
11:15
Black Ram
0-5
AtlétiKomMédia F
12:00
HajCsatok
1-2
Homokozó Club de
12:45
3. forduló
2021-10-02
Coco Jumbo FC
2-3
Bandó Karesz
09:00
FC Torpedo
4-2
Szent Anna FC
09:45
Black Ram
6-3
Tao Te Kings
10:30
Egy fokkal szeré
4-4
AtlétiKomMédia F
11:15
HajCsatok
3-2
Polszki
12:00
Homokozó Club de
5-1
In-Team
12:45
4. forduló
2021-10-09
Coco Jumbo FC
1-1
Tao Te Kings
09:00
FC Torpedo
3-3
Bandó Karesz
09:45
HajCsatok
2-2
AtlétiKomMédia F
10:30
Egy fokkal szeré
3-3
Black Ram
11:15
Homokozó Club de
9-0
Szent Anna FC
12:00
In-Team
8-4
Polszki
12:45
5. forduló
2021-10-16
FC Torpedo
0-8
Coco Jumbo FC
09:00
In-Team
10-4
AtlétiKomMédia F
09:45
Homokozó Club de
4-3
Bandó Karesz
10:30
HajCsatok
3-2
Black Ram
11:15
Egy fokkal szeré
1-6
Tao Te Kings
12:00
Polszki
2-3
Szent Anna FC
12:45
6. forduló
2021-11-06
FC Torpedo
5-0
Tao Te Kings
09:00
Homokozó Club de
6-3
Coco Jumbo FC
09:45
In-Team
4-0
Black Ram
10:30
Szent Anna FC
6-4
AtlétiKomMédia F
11:15
Polszki
4-0
Bandó Karesz
12:00
HajCsatok
3-0
Egy fokkal szeré
12:45
7. forduló
2021-11-13
Szent Anna FC
1-2
Black Ram
09:00
AtlétiKomMédia F
0-3
Bandó Karesz
09:45
Homokozó Club de
4-1
FC Torpedo
10:30
HajCsatok
4-3
Tao Te Kings
11:15
Polszki
5-5
Coco Jumbo FC
12:00
In-Team
9-3
Egy fokkal szeré
12:45
8. forduló
2021-11-20
Bandó Karesz
3-2
Black Ram
09:00
AtlétiKomMédia F
4-7
Coco Jumbo FC
09:45
In-Team
2-3
HajCsatok
10:30
Polszki
2-0
FC Torpedo
11:15
Homokozó Club de
1-2
Tao Te Kings
12:00
Szent Anna FC
2-3
Egy fokkal szeré
12:45
9. forduló
2021-11-27
Black Ram
1-4
Coco Jumbo FC
09:00
In-Team
5-3
Tao Te Kings
09:45
Szent Anna FC
1-6
HajCsatok
10:30
AtlétiKomMédia F
1-3
FC Torpedo
11:15
Bandó Karesz
5-0
Egy fokkal szeré
12:00
Polszki
1-0
Homokozó Club de
12:45
10. forduló
2021-12-04
Szent Anna FC
3-6
In-Team
09:00
Black Ram
2-2
FC Torpedo
09:45
AtlétiKomMédia F
2-4
Homokozó Club de
10:30
Bandó Karesz
2-3
HajCsatok
11:15
Polszki
2-3
Tao Te Kings
12:00
Coco Jumbo FC
7-3
Egy fokkal szeré
12:45
11. forduló
2021-12-11
Szent Anna FC
4-3
Tao Te Kings
09:00
Black Ram
3-3
Homokozó Club de
09:45
Bandó Karesz
0-6
In-Team
10:30
Egy fokkal szeré
2-5
FC Torpedo
11:15
Coco Jumbo FC
3-3
HajCsatok
12:00
AtlétiKomMédia F
2-3
Polszki
12:45
Sorsolás nyomtatás
Tabella
PHP-Nuke
Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the
GPL
. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the
license
.
Oldalkészítés: 0.16 másodperc