Bérelhető pályák
·
Fórum
·
Bérelhető pályák
Bajnokságok
·
Fórum
·
Tabellák, eredmények
·
Sorsolások
·
Bajnokságszervezők
Football Factor
Eb 2008
·
Fórum
·
Tv közvetítések
·
Eb meccsek, tabellák
·
Legjobb 8
Vb 2006
·
Fórum
·
Tv közvetítések
·
Vb meccsek, tabellák
·
Legjobb 16
B-pálya Csütörtök Rájátszás
1. forduló
2010-08-26
3QQ
2-6
Catanaccio
17:50
Fenegyerekek
9-2
Városbéli Puhány
18:35
Wekerle
1-3
Mani Land
19:20
Oktogon Tánc
2-7
Diamonds
20:05
Sünök SE
0-5
Club Classics
20:50
Oranje
3-3
Gól TSZ
21:35
Napsugár Fiúk
2-9
Hídépítő Betonp.
22:20
2. forduló
2010-09-02
Club Classics
8-1
Városbéli Puhány
17:50
Oranje
3-1
Fenegyerekek
18:35
Napsugár Fiúk
0-6
3QQ
19:20
Sünök SE
4-2
Wekerle
20:05
Gól TSZ
4-4
Catanaccio
20:50
Hídépítő Betonp.
2-0
HFCB
21:35
Diamonds
11-4
Mani Land
22:20
3. forduló
2010-09-09
Napsugár Fiúk
0-4
Mani Land
17:50
Oranje
6-0
Városbéli Puhány
18:35
Wekerle
5-3
3QQ
19:20
Hídépítő Betonp.
4-5
Diamonds
20:05
Sünök SE
5-2
Catanaccio
20:50
Oktogon Tánc
1-7
HFCB
21:35
Gól TSZ
6-3
Club Classics
22:20
4. forduló
2010-09-16
Oranje
3-1
HFCB
17:50
Napsugár Fiúk
5-3
Catanaccio
18:35
Club Classics
7-1
Diamonds
19:20
Sünök SE
4-3
3QQ
20:05
Gól TSZ
9-2
Mani Land
20:50
Hídépítő Betonp.
7-2
Városbéli Puhány
21:35
Oktogon Tánc
4-3
Fenegyerekek
22:20
5. forduló
2010-09-23
Fenegyerekek
1-1
HFCB
17:50
Wekerle
3-3
Catanaccio
18:35
Oranje
4-6
Diamonds
19:20
Napsugár Fiúk
1-9
Club Classics
20:05
Sünök SE
5-3
Mani Land
20:50
Oktogon Tánc
3-2
Városbéli Puhány
21:35
Hídépítő Betonp.
0-0
Gól TSZ
22:20
6. forduló
2010-09-30
Mani Land
3-2
Városbéli Puhány
17:50
Napsugár Fiúk
1-1
Wekerle
18:35
Hídépítő Betonp.
2-1
Fenegyerekek
19:20
Diamonds
5-3
Catanaccio
20:05
Oranje
7-5
Oktogon Tánc
20:50
Gól TSZ
2-2
3QQ
21:35
Club Classics
6-4
HFCB
22:20
7. forduló
2010-10-07
Club Classics
4-1
Fenegyerekek
17:50
Mani Land
4-3
HFCB
18:35
Városbéli Puhány
5-5
Catanaccio
19:20
Diamonds
5-0
3QQ
20:05
Napsugár Fiúk
1-7
Sünök SE
20:50
Hídépítő Betonp.
1-2
Oktogon Tánc
21:35
Gól TSZ
2-1
Wekerle
22:20
8. forduló
2010-10-14
Mani Land
3-1
Fenegyerekek
17:50
Városbéli Puhány
0-3
3QQ
18:35
Catanaccio
4-5
HFCB
19:20
Diamonds
5-3
Wekerle
20:05
Hídépítő Betonp.
0-2
Oranje
20:50
Gól TSZ
3-5
Sünök SE
21:35
Club Classics
6-3
Oktogon Tánc
22:20
9. forduló
2010-10-21
Városbéli Puhány
0-7
Wekerle
17:50
Club Classics
2-1
Oranje
18:35
Catanaccio
4-3
Fenegyerekek
19:20
Diamonds
6-2
Sünök SE
20:05
Gól TSZ
10-2
Napsugár Fiúk
20:50
Mani Land
5-2
Oktogon Tánc
21:35
HFCB
6-3
3QQ
22:20
10. forduló
2010-10-28
HFCB
4-1
Wekerle
17:50
Mani Land
5-5
Oranje
18:35
Diamonds
5-3
Napsugár Fiúk
19:20
Club Classics
6-1
Hídépítő Betonp.
20:05
Városbéli Puhány
4-7
Sünök SE
20:50
3QQ
1-5
Fenegyerekek
21:35
Catanaccio
5-3
Oktogon Tánc
22:20
11. forduló
2010-11-04
Fenegyerekek
1-1
Wekerle
17:50
Mani Land
2-1
Hídépítő Betonp.
18:35
Városbéli Puhány
3-1
Napsugár Fiúk
19:20
Catanaccio
1-5
Oranje
20:05
HFCB
3-6
Sünök SE
20:50
Diamonds
4-4
Gól TSZ
21:35
3QQ
2-3
Oktogon Tánc
22:20
12. forduló
2010-11-11
Mani Land
2-0
Club Classics
17:50
3QQ
7-3
Oranje
18:35
Catanaccio
2-2
Hídépítő Betonp.
19:20
HFCB
1-2
Napsugár Fiúk
20:05
Fenegyerekek
1-5
Sünök SE
20:50
Városbéli Puhány
1-6
Gól TSZ
21:35
Wekerle
2-4
Oktogon Tánc
22:20
13. forduló
2011-03-31
Fenegyerekek
3-3
Napsugár Fiúk
17:50
Catanaccio
3-7
Club Classics
18:35
Wekerle
4-6
Oranje
19:20
3QQ
2-2
Hídépítő Betonp.
20:05
Oktogon Tánc
5-4
Sünök SE
20:50
Városbéli Puhány
3-7
Diamonds
21:35
HFCB
1-2
Gól TSZ
22:20
14. forduló
2011-04-07
Catanaccio
2-9
Mani Land
17:50
Wekerle
6-3
Hídépítő Betonp.
18:35
3QQ
3-13
Club Classics
19:20
HFCB
0-2
Diamonds
20:05
Sünök SE
1-8
Oranje
20:50
Fenegyerekek
0-7
Gól TSZ
21:35
Oktogon Tánc
7-3
Napsugár Fiúk
22:20
15. forduló
2011-04-14
HFCB
14-0
Városbéli Puhány
17:50
3QQ
1-3
Mani Land
18:35
Fenegyerekek
3-4
Diamonds
19:20
Oranje
3-4
Napsugár Fiúk
20:05
Sünök SE
1-8
Hídépítő Betonp.
20:50
Oktogon Tánc
4-7
Gól TSZ
21:35
Wekerle
3-6
Club Classics
22:20
16. forduló
2011-04-28
Oranje
2-3
Mani Land
17:50
Wekerle
1-3
Napsugár Fiúk
18:35
Club Classics
4-1
Hídépítő Betonp.
19:20
3QQ
2-9
HFCB
20:05
Sünök SE
4-4
Oktogon Tánc
20:50
Diamonds
2-2
Gól TSZ
21:35
Catanaccio
1-1
Fenegyerekek
22:20
17. forduló
2011-05-05
Hídépítő Betonp.
2-2
Oranje
17:50
Napsugár Fiúk
7-4
Városbéli Puhány
18:35
Fenegyerekek
3-2
3QQ
19:20
HFCB
2-1
Wekerle
20:05
Sünök SE
1-5
Diamonds
20:50
Mani Land
4-1
Oktogon Tánc
21:35
Gól TSZ
1-2
Club Classics
22:20
18. forduló
2011-05-12
Mani Land
1-4
Club Classics
17:50
HFCB
6-1
Catanaccio
18:35
Napsugár Fiúk
4-5
3QQ
19:20
Hídépítő Betonp.
3-8
Diamonds
20:05
Oktogon Tánc
0-5
Oranje
20:50
Sünök SE
4-4
Gól TSZ
21:35
Városbéli Puhány
1-7
Wekerle
22:20
19. forduló
2011-05-19
Városbéli Puhány
2-1
Catanaccio
17:50
Napsugár Fiúk
0-1
Fenegyerekek
18:35
Wekerle
0-4
3QQ
19:20
Oranje
2-3
Club Classics
20:05
Sünök SE
3-1
Hídépítő Betonp.
20:50
Oktogon Tánc
0-2
Diamonds
21:35
Mani Land
0-4
Gól TSZ
22:20
20. forduló
2011-05-26
Városbéli Puhány
2-8
HFCB
17:50
3QQ
1-1
Catanaccio
18:35
Club Classics
4-4
Diamonds
19:20
Oktogon Tánc
2-4
Hídépítő Betonp.
20:05
Sünök SE
0-6
Mani Land
20:50
Oranje
1-2
Gól TSZ
21:35
Wekerle
3-1
Fenegyerekek
22:20
21. forduló
2011-06-02
HFCB
7-4
Napsugár Fiúk
17:50
Catanaccio
2-5
Wekerle
18:35
Hídépítő Betonp.
0-1
Mani Land
19:20
Diamonds
5-0
Oranje
20:05
Sünök SE
1-3
Club Classics
20:50
Gól TSZ
7-3
Oktogon Tánc
21:35
Fenegyerekek
2-3
Városbéli Puhány
22:20
22. forduló
2011-06-09
Catanaccio
2-3
Napsugár Fiúk
17:50
3QQ
3-2
Városbéli Puhány
18:35
Fenegyerekek
0-6
HFCB
19:20
Diamonds
1-1
Mani Land
20:05
Sünök SE
5-3
Oranje
20:50
Club Classics
5-0
Oktogon Tánc
21:35
Gól TSZ
5-3
Hídépítő Betonp.
22:20
Sorsolás nyomtatás
Tabella
PHP-Nuke
Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the
GPL
. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the
license
.
Oldalkészítés: 0.18 másodperc